Dotaz na cenu - volejte 774 146 140

ODVĚTRÁNÍ STŘECHY

 

VENTILAČNÍ TURBÍNY

 

Odvětrání střešních plášťů pomocí ventilační turbíny Lomanco

Vlhký vzduch vzniklý nepříznivými povětrnostními podmínkami se nesmí ve střešním systému usadit a zkondenzovat. Ventilační turbína Lomanco zajistí aktivní, průběžné a trvalé odvětrání. Především na plechových střechách, které trpí na kondenzaci, by neměly chybět ventilační turbíny.

 

Odvětrání šachet panelových domů pomocí ventilační turbíny Lomanco

Každý panelový dům musí mít vyřešený systém odvětrání koupelen, toalet a kuchyní. Odvětrání je řešeno prostřednictvím ventilační šachty, kde je na vyústění umístěna ventilační turbína LomancoVentilační turbína Lomanco nahrazuje eletrický ventilátor, který je hlučný a často porouchaný. V systému odvětrání doporučujeme kombinovat ventilační turbíny Lomanco a malé axiální ventilátory. K regulaci odvětrání je vhodné použít uzavíratelné mřížky na výstupech v bytě.


Pro účely odvětrání šachet panelových domů jsou vhodné pouze největší a nejvýkonnější ventilační turbíny Lomanco typ Lomanco BIB 14 a ventialční hlavice Lomanco typ Lomanco TIB 14.Ventilační turbíny a hlavice jiných typů nedosahují potřebných parametrů a nesplní požadavky na odvětrání.

 


Odvětrávání interiérů staveb pomocí ventilační turbíny Lomanco

Ventilační turbíny Lomanco kvalitně odvětrají půdní, skladovací, výrobní, sklepní a další prostory. K regulaci odtahu lze použít regulační klapku řízenou ručně, nebo elektromotorem.

 


 


 


 


 


 


 

 

 

Zpět